English (UK)PolishPLRussian -перевода Интернета

Zestaw "na pół gotowo"

 

 

Cena: od 40.000 zł do 45.000 zł
Termin realizacji: do 45 dni

Niemalowany, nielakierowany, bez tapicerki i wykładzin, bez deski rozdzielczej i zegarów, bez lamp przednich i tylnych, bez zderzaków przednich i tylnych, bez chromów i wykończeń ozdobnych, bez dachu, bez zamontowanej szyby przedniej, bez dopuszczenia do ruchu, pojazd da się uruchomić, sprawdzić układy w/w, z jazdą próbną na parkingu posesji

Wykonanie pojazdu SAM Nestor Baron czteroosobowego, w stanie surowym przed elektryką, tapicerem i lakiernikiem.

Krótki opis zakresu pracy:

 1. Wykonanie ramy podłogi nadwozia otwartego z przystosowaniem do zamontowania układu jezdnego i napędowego z Poloneza z silnikiem Rovera
 2. Zamontowanie całego układu napędowego z Poloneza, który dostarczy Zleceniodawca (praca obejmie demontaż i montaż, oraz przystosowanie ramy pod w/w układ napędowy z Poloneza) w tym przebudowa i zamontowanie osi przedniej całej kpl. tylniej całej kpl. silnika i skrzyni.
 3. Demontaż i montaż w wykonanej ramie SAM (pojeździe SAM) kpl. Układu hamulcowego, uresorowania pojazdu zamontowania nowej kolumny kierowniczej (maglownicy) nowych końcówek drążków - materiały Zleceniobiorcy.
 4. Zamontowanie układy hamulcowego-odpowietrzenie, zamontowanie układu paliwowego, montaż osprzętu silnika, zamontowanie zbiornika paliwa (zbiornik Zleceniodawcy).
 5. Zamontowanie dostarczonej chłodnicy i wentylatora przez Zleceniodawcę.
 6. Demontaż, przebudowa i montaż nagrzewnicy (bez rozprowadzenia ciepła).
 7. Demontaż, przebudowa i montaż w pojeździe SAM pedanterii (pedały: sprzęgło, hamulec i gaz).
 8. Wykonanie i zamontowanie zawiasów drzwi, klamek drzwi, wykonanie mocowań pod nadwozie żywiczne, spasowanie i skręcenie.
 9. Demontaż, przeróbka (przystosowanie instalacji elektrycznej do odpalenia pojazdu).
 10. Wykonanie pobieżnej geometrii kół przednich wraz z wykonaniem sprężyn, przednich wahaczy z materiału Zleceniobiorcy.
 11. Demontaż przednich szkieletów siedzeń, przeróbka z wykonanie szkieletów i podstaw przystosowanych do pojazdu SAM przez Zleceniobiorcę.
 12. Wykonanie mocowań szyby przedniej gotowego do zamontowania spełniającej wymogi bezpieczeństwa w zakresie szyb samochodowych bez jej montażu.
 13. Wykonanie deski rozdzielczej należy do Zleceniodawcy (wraz z zegarami).
 14. Spasowanie nadwozia, wszystkie śruby, nakrętki, podkładki będą ze stali powlekanej (ocynkiem) i należą do Zleceniobiorcy.
 15. Pojazd będzie przygotowany (gotowy do odpalenia, da się uruchomić silnik, sprawny układ paliwowy, sprawny układ chłodzenia, ogrzewania, hamulcowy i kierowniczy).
 16. Wykonanie wszystkich przeróbek, mocowań itd. należą do Zleceniobiorcy.

 

 

Zobacz tez:

Przepraszamy za jakość nagrania

Nestor na półgotowo jazda próbna

Nestor Baron na półgotowo próba sprawności (3 filmy)

Nestor Baron Czerwony i Złoty po lakierowaniu (4 filmy)