O firmie

"Kąkol Przodkowo" to największy dealer maszyn rolniczych w regionie. Firma powstała w 1990 roku i do dziś z jej usług skorzystało kilka tysięcy rolników. Dystrybucyjna działalność firmy obejmuje trzy województwa: zachodnio-pomorskie, pomorskie i warmińsko-mazurskie.

Oprócz krajowych i zagranicznych ciagników; nowych i używanych maszyn rolniczych firma oferuje również bogaty asortyment części zamiennych. Rolników przyciąga także dobrze zorganizowany serwis. Nowocześnie wyposażony warsztat pozwala na wykonanie skomplikowanych napraw nie tylko w ramach gwarancji. Drobne awarie są usuwane przez specjalistyczną ekipę bezpośrednio u rolników. W sezonie ich dyżur trwa całą dobę. "Kąkol Przodkowo" aby zwiększyć obroty swojej firmy pomaga klientom w zdobyciu kredytu. To co wyróżnia tę firmę spośród innych to brak stałych cen. Każdy klient może wynegocjować satysfakcjonującą go cenę . Kredyty, targowanie cen to tylko niektóre udogodnienia. Kupując nową maszynę, w rozliczeniu możemy oddać starą. Częstą praktyką jest udzielanie rabatów a stałym klientom przedłuża się terminy spłat.

Dewizą jaką posługuje się firma "Kąkol Przodkowo" w prowadzeniu interesów jest wiarygodność i uczciwość, co zjednuje zaufanie Jego Klientów.

Nasze produkcje

Ostatnia aktualizacja 23-09-2010
TuKa ©